Гра Бейблейд

39,00
грн.
200,00
грн.
ВАЖЛИВО! Трішки пошкоджені зовнішні коробки!

Що таке Бейблейд
BeyBlade - це невеликий збірний механізм "дзига", який запускається за допомогою спеціального пускового механізму і призначений для битв з іншими Beyblade.

Як грати в Бейблейд
Так, тут навіть є певні правила, хоча всі вони дуже умовні. Двоє або більше гравців запускають на спеціальне поле (Beystadium) свої Бейблейд (дзиги). Перемагає в битві той, хто зможе своїм дзигою вибити Бейблейд суперника з Beystadium, або зупинити Бейблейд суперника. Важливим є те, що якщо чийсь Бейблейд зупинився - це поразка. До речі, цікаво, що свій Бейблейд можна модернізувати. Адже сама іграшка складається з декількох замінних частин. Тобто, якщо ви постійно програєте, то можна не купувати новий Бейблейд цілком, а лише замінити одну із слабких частин.

Як з'явився Бейблейд
Іграшка вперше з'явилася ще в 1999 році. Відразу після цього японці запустили і мангу, а в свою чергу і аніме, щоб популяризувати іграшку. І вдалося це досить непогано. Після цього з'явилася і музика і навіть комп'ютерні ігри по BeyBlade. Але незабаром все це було забуто, аж до 2016 року. Далі вийшов аніме мультфільм Beyblade Burst, який є продовженням історії. І іграшка Бейблейд знову стала популярною.

Дивіться також
Click to order
Total: 
Мінімальна сума замовлення 295 грн
Ім`я та прізвище
Номер телефону (Viber або Telegram)
на якому є Viber або Telegram
 
Варіант доставки
ФІО отримувача
Номер телефону отримувача
 
Місто
Область
якщо ваш населений пунк є в декількох областях
Вулиця, номер будинку, номер квартири
Номер відділення Нової Пошти
 
Можете додати наклейку на коробку (якщо у вас є в замовленні коробка)
Тільки для товарів у подарунковій коробці!
Коментар до замовлення
Промокод на знижку
Payment method
* Залишок суми накладеним платежем на пошті (за накладений платіж "Нова пошта" бере комісію 20 грн + 2% від суми накладеного платежа)
Made on
Tilda