Кубик-Рубика

59,00
грн.
149,00
грн.
У дитини з самого раннього віку обов'язково повинні бути іграшки-головоломки. Вони навчать дітей знаходити вихід з будь-яких тупикових і, здавалося б, безнадійних ситуацій.

Кубик Рубика - це класична головоломка оригінальної круглої форми. Привабливий яскравий дизайн сподобається дівчаткам і хлопчикам шестирічного віку. Спочатку вони будуть проводити багато часу, намагаючись зібрати потрібну комбінацію. Потім, з кожним разом, їм буде все простіше це робити. Одного разу настане момент, коли діти перейдуть до більш складної моделі гри. Головоломка не є простою розвагою. Вона сприяє підвищенню інтелектуальних здібностей дітей і дорослих. Вона приносить величезну користь. У дитини розвивається пам'ять, дрібна моторика, логічне мислення, просторову уяву. Кубик Рубика допомагає формувати посидючість, цілеспрямованість, терплячість. Іграшка може стати для дітей не просто захоплюючим хобі, а справою всього життя.

Кубик Рубика забезпечить вашому сину чи дочці корисне дозвілля. Він виготовлений з якісного гіпоалергенного пластика, що не виділяє токсичних або небезпечних для здоров'я хімічних речовин. Виріб має відмінну обертальну здатність. Її елементи не чіпляються один за інший під час руху. Конструкція надійно зібрана і не розсиплеться, навіть якщо дитина випадково упустить іграшку.
Дивіться також
Click to order
Total: 
Мінімальна сума замовлення 295 грн
Ім`я та прізвище
Номер телефону (Viber або Telegram)
на якому є Viber або Telegram
 
Варіант доставки
ФІО отримувача
Номер телефону отримувача
 
Місто
Область
якщо ваш населений пунк є в декількох областях
Вулиця, номер будинку, номер квартири
Номер відділення Нової Пошти
 
Можете додати наклейку на коробку (якщо у вас є в замовленні коробка)
Тільки для товарів у подарунковій коробці!
Коментар до замовлення
Промокод на знижку
Payment method
* Залишок суми накладеним платежем на пошті (за накладений платіж "Нова пошта" бере комісію 20 грн + 2% від суми накладеного платежа)
Made on
Tilda